افزایش تعداد دیدگاه ها در مقالات سایت

ارسال شده در
افزایش تعداد دیدگاه ها

یکی از مهمترین ترفندهایی که هر وبمستر برای جذب کاربر بیشتر به سایت خود می تواند به کار گیرد این است که از کاربر درخواست کند که با بیان نظرات خود در مورد مقالات، به بهبود وضعیت سایت کمک کند. زمانی که کاربر بداند که نظر او چه تاثیراتی در سایت دارد و چه میزان به او احترام گذاشته می شود، بیشتر ترغیب می شود که سایت شما را دنبال کند. لذا شما باید به دنبال راهکارهایی باشید که بتوانید تعداد دیدگاه در سایت را بالا ببرید برای مثال فضایی را در سایت ایجاد کنید که بتواند در آن به گفت و گو با کاربر بپردازید. در این قسمت کاربر نه تنها می تواند نظرات خود را بیان نماید بلکه می تواند سوالات خود را مطرح نموده و شما به صورت آن لاین به سولات وی پاسخ می دهید. این روش بهترین روش ممکن است زیرا کاربر به یک کاربر ثابت در سایت تبدیل می شود.

امروزه فناوری بطور فزاینده ای برای افزایش رفاه مردم مورد استفاده قرار می گیرد. بعنوان مثال بسیاری از برنامه های تحت وب و تلفن همراه برای تناسب و سازگاری ذهنی یا برنامه های روزانه مردم توسعه یافته اند که هر کدام دیدگاه مشتریان را نسبت به خدمات و عملکرد خود می سنجند و در رقابت تنگاتنگ برای افزایش مشتریان وب سایت خود تلاش می کنند. یکی از اهداف این رقابت افزایش تعداد دیدگاه سایت و کسب نظر کاربران سایت می باشد. بسیاری از کسب و کار های آنلاین رویای داشتن یک وب سایت محبوب را دارند. این برای نام تجاری شما خوب است و در نهایت برای موجی از مشتریان بالقوه سایت شما بکار گرفته می شود. اما در در جه اول برای پیشرفت در این موارد باید دیدگاه کاربران سایت را نیز در نظر داشته باشید.

ایجاد فضای گفتگو جهت افزایش تعداد دیدگاه ها

ایجاد فضای گفتگوی سایت یکی از روش های بسیار عالی در کسب و کار اینترنتی و سئو سایت بخصوص فروشگاه های آنلاین می باشد. در فروشگاه های آنلاین و فضاهای کسب و کار، ایجاد فضای گفتگوی مخاطب موجب می شود تا دیدگاه های کاربران سایت برای سایر کاربران و مراجعین مورد استفاده قرار گیرد. دیدگاه کاربران سایت یک محرک فروش سایت اثبات شده می باشد. اکثر مشتریان سایت علاقه مند به خواندن دیدگاه و نظرات دیگر کاربران در سایت، قبل از تصمیم گیری برای خرید می باشد. نظرات کاربران سایت در خیلی موارد، مهم و نقش آفرین است. فعالیت کاربران در سایت و نظرات آنها برای مرورگر های وب بسیار حائز اهمیت هستند. همچنین در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارد. ایجاد فضای گفتگو برای کاربران، هر چند ثبت نظرات بد، بسیار حائز اهمیت می باشند و می توان از آن ها برای هدایت و ناوبری مراجعان و دیگر کاربران سایت بسمت صفحات محصول استفاده کرد. ترکیبی از نظرات مثبت و منفی به بهبود اعتماد مصرف کننده در انتخاب محصولشان تاثیر بسزایی دارد.

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

1 دیدگاه ارسال شده در “افزایش تعداد دیدگاه ها در مقالات سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =