اضافه شدن گزارش خطای AMP به Google Search Console

ارسال شده در
گزارش خطای AMP

گزارشی جدید به وبمستر تولز گوگل یا همان Google Search Console زیر تب Search Appearance برای گزارش خطای AMP اضافه شد. گوگل اعلام کرد برای ناشران اخبار که توسعه دهنده AMP هستند، بخشی در وبمستر تولز جهت گزارش خطا اضافه کرده است.(در صفحات موبایل سرعت یافته)
از AMP برای بارگذاری هرچه سریعتر صفحات وبسایت استفاده می شود که بسیاری از عواملی را که کاربران حین بازدید از وبسایت احتیاج به دانلود دارند، کم می کند. AMP به عنوان یک پروتکل برای گوگل، توییتر و بسیاری دیگر از سازمانها و ناشران محسوب می شود. ماه آینده گوگل AMP را برای نتایج جستجو در موبایل نیز منتشر می کند.
گوگل به منظور کمک به سئو و وبمسترها، صفحات وب سایت بدون خطای AMP را توسعه داده و گزارش این خطا را در Google Search Console یا وبمستر تولز برای ناشران AMP طراحی کرده است. گوگل اظهار داشت که ” این خطا یک منظر کلی از موقعیت سایت شما را گزارش می کند و سپس به شما این اجازه را می دهد که به طور دقیق به انواع خطاهای خاص و URLها پی ببرید… این روند به شما کمک می کند تا به سرعت، رایج ترین مشکلات را بیابید، بنابراین می توانید در اجرای AMP سایتتان آن را درج نمایید. (تنها به ترفندهای استفاده شده در قالب ها یا پلاگین استفاده شده برای این صفحات نیاز است).
در اینجا می توانید تصویری از گزارش را مشاهده نمایید:

نمونه گزارش AMP
نمونه گزارش AMP

منبع : Searchrnginrland

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 1 =