ابزار سئو

سفارش سئو

فست سئو

استفاده از ابزار سئو راهگشای شما در کنار خدمات فست سئو

سئو مشابه با هر فعالیت و پروژه ی دیگری ابزار و وسایل خود را می‌طلبد. چنان چه که طراحی سایت نیازمند ابزارها و نرم افزارهای ویژه ای است سئو نیز بدون ابزار خاص خود انجام نمی‌پذیرد. اگر سئو وب سایت خود را به فست سئو می‌سپارید مطمئن باشید که تیم ما نیز از ابزارهای جهانی و استاندارد سئو برای آنالیز و بهبود رتبه سایت شما بهره می‌گیرد. در حقیقت بدون استفاده ازابزار سئو کار از کار پیش نمی رود!
چنان چه که قبلا هم تاکید کرده ایم سئو رایگان یا همان اعمال متداولی که لازم است توسط هر وب مستری انجام شود نمی‌تواند جایگزین استفاده از خدمات فست سئو شود؛ اما ابزارهای زیادی وجود دارند که در عین اثربخشی رایگان هستند و بسیاری از کاربران می‌توانند بدون سرمایه از آن‌ها برای آنالیزسرعت، عملکرد و سنجش وضعیت فعلی سایت استفاده کنند.

ابزار سئو
ابزار سئو

چه کسی ابزار سئو رایگان و موثر را دوست ندارد در حالی که قرار است با این ابزارها تحول شگرفی در کسب وکار و فعالیت مجازی اش رخ دهد؟!
اگر عبارت ابزار سئو را در گوگل جستجو کنید بیش از ۲ میلیون نتیجه در کسری از ثانیه نمایش داده می‌شود. اما آیا تمام این ابزارها قابل اعتماد هستند؟ آیا استفاده از ابزارسئو همیشه رایگان است و هر ابزاری مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و و در اختیار کاربران قرار گرفته است؟
مسلما نه؛ هر ابزار سئو که می‌بینید اعتبار کافی را ندارند تا بتوانید به اطلاعات و نتایج آن اعتماد کنید. اما نگران نباشید! فست سئو با اتکا بر دانش و تجربه چند ساله خود در حوزه سئو و خدمات اینترنتی بخشی از تجربیات خود را برای استفاده از ابزار سئو معتبر و کاربردی با شما به اشتراک می‌گذارد!

ابزارهای سئو

۱- ابزار Google Analytic

گوگل آنالیتیک استانداردترین ابزار برای آنالیز و تحلیل سایت به شمار می رود. این ابزار رایگان کامل ترین ابزار سئو برای آنالیز دوره ای وب سایت ها است و با استفاده از آن می‌توانید وضعیت سایت را به صورت روزانه، هفتگی و...، مدت زمانی که کاربر در وب سایت شما به سر برده است، صفحاتی که محبوب تر بوده اند، شیوه‌های دسترسی کاربر به وب سایت و... را به سادگی قابل ارزیابی کنید.

۲- Google Webmaster Tools

این سرویس ابزارسئو رایگان و کاملی است که می‌تواند تبدیل به همه دنیا یک وب مستر شود. کسی که مدیر سایت است یا وظیفه به روزرسانی سایت و انجام امور بهینه سازی را برعهده داشته باشد می تواند آنالیز جامعی از سایت بدین وسیله داشته باشد. گوگل وبمستر تولز در کنار گوگل آنالیتیک معتبر ترین ابزار آنالیز رایگان عملکرد وب سایت هستند. کلمات کلیدی در کانون این ابزار قرار دارند و گزارش‌هایی که در این ابزار مشاهده می‌کنید مبتنی بر کلمات کلیدی یا کلید واژه‌ها هستند.

۳- ابزار الکسا

الکسا ابزار سئو رایگانی است که بیش تر روی آدرس یا URL سایت‌های مختلف مانور می‌دهد. الکسا ابزار سنجش محبوبیت است و رتبه بندی آن باعث می‌شود سایت های داغ گوگل را به جهت رتبه بندی شناسایی کنیم. علاوه بر رتبه بندی و نمایش اطلاعات جزئی هر سایت الکسا خدماتی را برای بهبود سایت‌ها و سئو آن ها ارائه می‌کند. بنابراین الکسا نه تنها یک ابزار سئو و تحلیلگر رایگان جهانی است؛ بلکه مطابق با اطلاعات سایت شما نظیر کارشناسان فست سئو مشاور سئو شما خواهد شد!

۴- ابزار سایت chkme.com

یکی دیگر از بخش‌هایی که باید به صورت پیوسته در سایت شما چک شود همان کدهای جادویی هستند که باعث شده اند برند شما در قالب صفحت اینترنتی شکل بگیرد. سایت chkme.com ابزار سئورایگانی است که وب سایت شما را به لحاظ کدنویسی، استفاده از عنوان هایی مثل H1 یا H2، لینک ها و کاربرد فلش در طراحی سایت بررسی می‌کند.

۵- ابزار validator.w3

یکی از مواردی که طراحان وب حین طراحی سایتباید مدنظر قرار دهند استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب یا W3C می باشد. این سایت ابزار سئورایگانی است که انطباق کدهای به کار رفته با استانداردهای جهانی رادر سایت شما که قطعا درسئو سایت تاثیرگذار هستند بررسی می‌کند.

۶- ابزار Google Keyword Planner

این ابزار معتبر ترین مرجع برای بررسی کلمات کلیدی در سراسر وب  است. میزان ورودی یا نرخ کلیک هر کلیدواژه با استفاده از این ابزار به خوبی قابل بررسی است. به علاوه با ورود عباراتی که قصد دارید به وسیله آن ها در گوگل محبوب شوید می توانید کلمات کلیدی پیشنهادی خود را دریافت کنید.

فست سئو ایران

با فست سئو نسبت به استفاده از ابزار سئو بی نیاز شوید

دلیل اول :

اگرچه استفاده از ابزار سئو که به صورت رایگان در سطح وب در دسترس هستند نظارت شما را بر اوضاع فعلی سایتتان افزایش می‌دهد اما ابزار سئو فقط بخشی از اقیانوس سئو می‌باشد. برای ورود به این اقیانوس تنها ابزار و وسایل کافی نیستنند؛ باید شناگر خوبی هم باشید!

دلیل دوم :

فست سئو سال ها است که درژرفای این اقیانوس امور بهینه سازی وب سایت‌ ها را انجام می‌دهد و بدون شک شناگر ماهری برای به مقصد رساندن شما خواهد بود! تمام امور آنالیز روزانه سایت، اعتبارسنجی و سایر بخش‌های سئوسایتتان را به فست سئو بسپارید و نسبت به استفاده از ابزار سئو بی نیاز شوید!