آنالیز کیفیت محتوا

ارسال شده در
آنالیز کیفیت محتوا

‫ما چگونگی بهینه سازی یک صفحه‬ برای عبارت کلیدواژه ای هدف با استفاده از‬ آدرس، عنوان و محتوای کلی صفحه پرداختیم‬ ولی تعیین مقدار بهینه سازی صفحه ممکن است دشوار باشد‬ و ما میتوانیم فرصتهای بیشتری نیز برای ارتقا پیدا کنیم.‬ برای انجام اینکار، ما میخواهیم از ابزار ‬ On-Page Report Card استفاده کنیم که بخشی از جعبه ابزار‬ SEOmoz PRO میباشد. اگر در مورد سئو جدی هستید ‫باید از یک اکانت‬ SEOmoz PRO استفاده کنید‬ که ابزارهای مختلف طراحی شده‬ برای بهینه سازی موتورهای جستجو را در اختیارتان قرار میدهد‬.

شروع آنالیز کیفیت محتوا

حال صفحه ای را برای آزمایش در سایت SEOmoz بازمیکنیم و سپس آدرس صفحه مورد نظر‬ برای تحلیل را وارد میکنیم‬ سپس بر دکمه Grade My On-page Optimization کلیک میکنم‬ و اجازه میدهم تا کار ابزار به پایان برسد.‬ فرض این صفحه در‬ حال حاضر سئو نشده است‬ و کارهای زیادی میتوان انجام داد‬. بعد از اینکه نمره ی شک‬ آور F را گرفتیم‬ میتوانیم به پایین صفحه بریم‬ و ببینیم که ابزار کارهای زیادی‬ را برای انجام به ما توصیه کرده است‬ که میتواند باعث سئو هر‬ چه بهتر برای این کلیدواژه های هدف گردد‬. عوامل تحلیل شده بر اساس سطحی‬ از اهمیت گروه بندی شده اند و این اولین بخش به ما امتیازی‬ از تعداد دفعات نمایش یافتن‬ کلیدواژه در بخشهای مختلف صفحه نشان میدهد‬.

همینطور که پایینتر در صفحه میروم‬ چند جزئیات در مورد مصرف ابزار را میبینم‬ برای چیزهایی که صفحه در اختیار دارد.‬ شما همچنین میتوانید ببینید که این‬ اقدام در چه سطحی از دشواری قرار دارد‬ Easy، Moderate‬ یا Difficult.‬ اگر شما به دنبال راهی سریع برای ارزیابی‬ صفحات سایت هستید، در کنار اقدامات توصیه شده‬ این ابزار برای شما تهیه شده است‬ و با دنبال کردن توصیه ها‬ برای روشن سازی عناصر صفحات وب‬ میتوانید به موتورهای جستجو بهینه سازی محتوای‬ خود را نشان دهید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬
‫‬‬

مطالب مرتبط

مطالب قبلی و بعدی

5 دیدگاه ارسال شده در “آنالیز کیفیت محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =