آنالیز کیفیت محتوا

‫ما چگونگی بهینه سازی یک صفحه‬ برای عبارت کلیدواژه ای هدف با استفاده از‬ آدرس، عنوان و محتوای کلی صفحه پرداختیم‬ ولی تعیین مقدار بهینه سازی صفحه ممکن است دشوار باشد‬ و ما میتوانیم فرصتهای بیشتری نیز برای ارتقا پیدا کنیم.‬ برای انجام اینکار، ما میخواهیم از ابزار ‬ On-Page Report Card استفاده کنیم که بخشی از جعبه ابزار‬ SEOmoz PRO میباشد. اگر در مورد سئو جدی هستید ‫باید از یک اکانت‬ SEOmoz PRO استفاده کنید‬ که ابزارهای مختلف طراحی شده‬ برای بهینه سازی موتورهای جستجو را در اختیارتان قرار میدهد‬.

شروع آنالیز کیفیت محتوا

حال صفحه ای را برای آزمایش در سایت SEOmoz بازمیکنیم و سپس آدرس صفحه مورد نظر‬ برای تحلیل را وارد میکنیم‬ سپس بر دکمه Grade My On-page Optimization کلیک میکنم‬ و اجازه میدهم تا کار ابزار به پایان برسد.‬ فرض این صفحه در‬ حال حاضر سئو نشده است‬ و کارهای زیادی میتوان انجام داد‬. بعد از اینکه نمره ی شک‬ آور F را گرفتیم‬ میتوانیم به پایین صفحه بریم‬ و ببینیم که ابزار کارهای زیادی‬ را برای انجام به ما توصیه کرده است‬ که میتواند باعث سئو هر‬ چه بهتر برای این کلیدواژه های هدف گردد‬. عوامل تحلیل شده بر اساس سطحی‬ از اهمیت گروه بندی شده اند و این اولین بخش به ما امتیازی‬ از تعداد دفعات نمایش یافتن‬ کلیدواژه در بخشهای مختلف صفحه نشان میدهد‬.

همینطور که پایینتر در صفحه میروم‬ چند جزئیات در مورد مصرف ابزار را میبینم‬ برای چیزهایی که صفحه در اختیار دارد.‬ شما همچنین میتوانید ببینید که این‬ اقدام در چه سطحی از دشواری قرار دارد‬ Easy، Moderate‬ یا Difficult.‬ اگر شما به دنبال راهی سریع برای ارزیابی‬ صفحات سایت هستید، در کنار اقدامات توصیه شده‬ این ابزار برای شما تهیه شده است‬ و با دنبال کردن توصیه ها‬ برای روشن سازی عناصر صفحات وب‬ میتوانید به موتورهای جستجو بهینه سازی محتوای‬ خود را نشان دهید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬
‫‬‬

نرم افزار تحت وب جای کلمه
دانلود نرم افزار SEO PowerSuite 2014
5 دیدگاه در آنالیز کیفیت محتوا
  1. لینک سایتش رو نذاشتید میشه بزارید

  2. دوستان میتوانید از افزونه moz bar هم برای دسترسی بهتر استفاده کنید
    از app store دانلود کنید

  3. این نرم افزار سئو فقط برای مدت محدودی رایگان هست.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده − دو =